IT Crowd Manager

Dla kogo to w ogóle jest?

Każda firma, startup, magazyn czy wyjazd integracyjny potrzebują odpowiedniego zarządzania czasem, budżetem i zasobami.
Przywykliśmy do tego, że korzystamy z gotowych rozwiązań, które nie zawsze w 100% oddają to, czego od danej aplikacji oczekujemy, ale nauczyliśmy na tyle naciągać ich zasady działania, że niemal przestało nam to przeszkadzać!

Co jeśli istnieje rozwiązanie, które działa na każdej platformie, jest oparte o modułowej budowie, a także proste i szybkie w rozwoju?
Takie i wiele innych celów projektowych przyświecało naszej autorskiej aplikacji IT Crowd Manager – zbudowanej z myślą o dopasowaniu samej siebie do potrzeb użytkownika, nigdy odwrotnie!

Firma, magazyn, klienci, inteligentny dom

Myśląc o aplikacjach biznesowych bardzo często mamy przed oczami ogromne molochy, pisane przez lata, przez setki programistów, których dziś nie chce nikt zmieniać, bo mogłoby to wygenerować tak ogromne koszty.

Ale co jeśli da się inaczej? Dlaczego nie pójść w stronę nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez stos MERN? Dlaczego celowo ograniczać sobie drogi rozwoju i aktualizacji aplikacji, kiedy już na etapie projektowania możemy podjąć decyzje procentujące w przyszłości?
Tym jest właśnie IT Crowd Manager – aplikacja, która już na starcie zyskuje przewagę, bo nic nie ogranicza jej możliwości personalizacji i wykorzystania w dowolnych warunkach.

Dla przykładu:

Te i wiele innych zadań spełnia IT Crowd Manager, a jeśli coś nie zostało tutaj uwzględnione, a Ty masz na to pomysł… To znak, żebyś do nas napisał 😉

Koszty początkowe, aktualizacje, rozwój

Początkowe koszty wykupu licencji i dopasowania aplikacji możemy obniżyć o kilka rzędów wielkości w stosunku do oferowanych na rynku rozwiązań. Wszystkie dzięki pomysłowemu planowaniu i przejrzystej budowie samej aplikacji.

Sprawia to, że przy cenie początkowej 319 PLN opłaty licencyjnej zyskujemy dostęp do całego systemu, który może być zarówno uruchamiany lokalnie na maszynach, jak i w 100% zdalnie, gdzieś za oceanem. Rozwój samej aplikacji jest całkowicie dopasowany do potrzeb klientów i to od nich zależy, jaki będzie finalny koszt.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozbić opłaty rozwojowe w czasie i zamortyzować te wydatki, a w ciągu kolejnych dni, tygodni czy miesięcy sukcesywnie zyskiwać nowe funkcje w aplikacji.

Grupa IT Crowd świadczy także usługi projektowe i administracyjne, co oznacza, że to na nas można całkowicie przerzucić ciężar wdrażania naszego rozwiązania, a także firm trzecich, do własnej firmy. Zapewnienie opieki nad klientem i softem wychodzi tutaj całkowicie naturalnie.

Omówienie najważniejszych funkcji na podstawie odłamu “Księga Intencji

Kościół Katolicki, jak każda inna, duża organizacja potrzebuje w swojej biurokratycznej części porządku i łatwego dostępu do danych, a także ich obróbki.
Dlatego niczym dziwnym było dla nas przebudowanie IT Crowd Managera pod potrzeby parafialne.

System logowania i uprawnienia

Panel logowania jest prosty, złośliwi powiedzieliby, że wręcz prostacki.
Jednak chodzi tutaj głównie o względy bezpieczeństwa. Nie ma możliwości samodzielnego założenia konta pierwszego i głównego administratora aplikacji. Każdy taki user jest indywidualnie konfigurowany, przed oddaniem aplikacji do użytku publicznego.
Zapewniamy sobie tym spokój ducha, że w razie, jakby ktoś zapomniał zmienić hasło czy username, taki admin zawsze będzie unikalny. I nie mówimy tutaj tylko o samych danych logowania.

Z widoku administratora mam dostęp do wszystkich użytkowników. Nie istnieje możliwości podglądu hasła, ale takie podstawowe funkcje, jak jego reset czy zmiana danych osobowych to coś, czego nie mogło tutaj zabraknąć.

Dodatkowo każdy użytkownik ma przypisaną do siebie rolę. Te mogą się różnić w zależności od zastosowania aplikacji – kurier, magazynier, sprzedawca i tak dalej.
Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnego usera uczynić administratorem, niezależnie od jego roli.

Interfejs, różnice w widokach Usera i Admina

UI oraz UX to kwestia bardzo płynna, jeśli chodzi o aplikacje sieciowe i internetowe. Posiadamy kilka różnych szablonów, dopasowany do potrzeb danej branży czy firmy, ale jesteśmy w stanie skonfigurować go wedle uznania, co widać na obrazku wyżej, gdzie wytyczną była “maksymalna prostota“.

Aplikacja IT Crowd Manager potrafi także rozpoznawać, kto jest aktualnie zalogowany i na podstawie tego generować odpowiedni interfejs, a także uprawnienia do danych akcji i czynności. Możemy ograniczyć się zarówno do prostego wyjścia, jak relacja user-admin, a możemy rozbudować to na tyle, że każda ranga dostanie, wizualnie, całkowicie różne od siebie aplikacje. Wszystko kwestia potrzeb i pomysłu.

Podsumowanie i kontakt

Całkowicie rozumiemy, że pierwszym i naturalnym odruchem nie jest myślenie o zarządzaniu swoją firmą w sferach posiadania własnej, indywidualnej aplikacji. W końcu jest choćby Excel na rynku.
Ale to jest dokładnie nasz punkt w tym sporze – oczywiście, że są aplikacje ogólnego zastosowania, do których potrafimy przywyknąć i się dostosować. Nauczyć odpowiednich schematów działania.

A co jeśli by zbudować aplikację dostosowaną do nas? Dlaczego to nie my mamy jej wyznaczać, jak ma działać i się zachowywać? To tylko program komputerowy, to my powinniśmy dyktować mu warunki, nigdy na odwrót 😉

Możliwości kontaktu

W razie pytań lub jakichś niejasności, zachęcamy do kontaktu, chętnie omówimy szczegóły!

Telefon: +48 794 643 308
Mail: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/itcrowd